PENDYL, Gustaviansk-stil, samt PORSLIN, bl.a Hackefors.

87737. PENDYL, Gustaviansk-stil, samt PORSLIN, bl.a Hackefors.

Pendyl, skuret trä, förgylld. Höjd ca 50 cm.

Ljusstakar, ett par samt fat, Hackefors.
Kaffekoppar, fat, assietter och kryddburk, Christineholm, 16 del.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 827