Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
ALGIMANTAS ZILYS. Vas, glas, signerad.
877370. ALGIMANTAS ZILYS. Vas, glas, signerad.
Höjd 31 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 31 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 982