HÖRNSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

87661. HÖRNSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfärgat. Välvd profilerad front. Längd 54, höjd 180 cm.
Tvådelat.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvådelat.

Bruksslitage.

Antal besök: 599