MATSALSGRUPP, 5 delar, ek, 1900-talets andra hälft Proveniens. Lena Jolton Svenska Hollywoodfruar.

876469. MATSALSGRUPP, 5 delar, ek, 1900-talets andra hälft Proveniens. Lena Jolton Svenska Hollywoodfruar.

Bord. Diameter 105 cm. Medföjer 3 iläggsskivor på 20 cm styck
Stolarnas rygghöjd 100 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas rygghöjd 100 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 376