ANDERS STREIFELT. Dansande par, 2 tryck, signerade.

876449. ANDERS STREIFELT. Dansande par, 2 tryck, signerade.

Ramstorlek 65 x 47 cm.

Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 65 x 47 cm.

Ramslitage.

Antal besök: 825