WILLIAM A. KNELL. Färgetsning.

876381. WILLIAM A. KNELL. Färgetsning.

This view of her majesty´s steam frigate cyclops off spithead under admiralty orders. Engraved by H.Papprill
44x61 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x61 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 532