STOLAR, 3 st, 1900-talets mitt.

876324. STOLAR, 3 st, 1900-talets mitt.

Rygghöjd
53cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd
53cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 194