SLALÅSGEVÄR, 17/1800-tal.

876321. SLALÅSGEVÄR, 17/1800-tal.

Konveterat från flintlås till slaglås.
Längd 134 cm.

Ålders samt bruksslitage. Senare laddstake.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 134 cm.

Antal besök: 529