TRÄFIGURER samt BÄNK, 3 st ,"Rugstorparn", signerade H.C.

876272. TRÄFIGURER samt BÄNK, 3 st ,"Rugstorparn", signerade H.C.

Dragspelande man höjd ca 23 cm
Sittandes man höjd ca 19 cm
Sittandes gumma höjd ca 18 cm
Bänkens längd ca 38 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sittandes man höjd ca 19 cm
Sittandes gumma höjd ca 18 cm
Bänkens längd ca 38 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 629