GUNGSTOL, "Grandessa", Lena Larsson, Nässjö Stolfabrik, 1900-tal.

87569. GUNGSTOL, "Grandessa", Lena Larsson, Nässjö Stolfabrik, 1900-tal.

Svartlackad, omärkt.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartlackad, omärkt.

Slitage, repor.

Antal besök: 4 281