AUGUST LÖTHMAN. olja på pannå, motiv från Söderköping, signerad.

87554. AUGUST LÖTHMAN. olja på pannå, motiv från Söderköping, signerad.

Motiv från Rådhustorget Söderköping. 35 x 28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 253