VASER, 3 st, keramik, Mari Simmulsen, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

87541. VASER, 3 st, keramik, Mari Simmulsen, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

Höjd 14,5 - 22,5 cm.

Bruksslitage, lägsta vasen med mindre nagg längs övre kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5 - 22,5 cm.

Antal besök: 867