SERVISDELAR, 27 delar " Blå Blom " Gustavsberg.

87528. SERVISDELAR, 27 delar " Blå Blom " Gustavsberg.

Bland annat 5 st tekoppar, 8 st tefat
3 Kaffekoppar + 1 st , 4 st fat
1 st Assiett, 1 st Tekanna, 1 st sockerskål, 2 st gräddkannor.
1 st Udda lock.

Slitage, mindre nagg på 1 st kaffekopp, 1 st tefat.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Udda lock.

Antal besök: 1 039