SOFFA, Howard modell, 2000-tal.

875189. SOFFA, Howard modell, 2000-tal.

Svagt svängd modell
Längd 255 cm.
Rygghöjd 84
Sittdjup 60.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svagt svängd modell
Längd 255 cm.
Rygghöjd 84
Sittdjup 60.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 572