SALONGSBORD, senempire, 1800-talets mitt.

875178. SALONGSBORD, senempire, 1800-talets mitt.

Höjd 74 cm.
Längd 115
Bredd 75.

Ålders samt bruksslitage. Fläckar. Mindre fanerbubbel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm.
Längd 115
Bredd 75.

Antal besök: 318