VINSKÅP, 2000-tal.

VINSKÅP, 2000-tal.
875164. VINSKÅP, 2000-tal.

Höjd 111 cm.
Längd 58.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
875164. VINSKÅP, 2000-tal.

Höjd 111 cm.
Längd 58.

Bruksslitage.

Antal besök: 627