FOLKE HENELL. olja på pannå, signerad och daterad 1948.

87515. FOLKE HENELL. olja på pannå, signerad och daterad 1948.

"Harstena fiskare". 44 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 989