ESAIAS THORÉN. litografi, signerad och daterad -56, numrerad 249/310.

87513. ESAIAS THORÉN. litografi, signerad och daterad -56, numrerad 249/310.

Motivets storlek 40 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motivets storlek 40 x 52 cm.

Antal besök: 1 593