SERVISDELAR, 10 delar, " Flytande blått ", England 1800-tal.

87490. SERVISDELAR, 10 delar, " Flytande blått ", England 1800-tal.

Servisdelar 10 st
Stort, upplägningsfat, 50 x 41 cm.

Sliatge, tallrikar med nagg, sprickor, hål för för krok.

Gör en kostnadsfri värdering!

Servisdelar 10 st

Antal besök: 1 151