FOLKE GULLBY. Skärgårdsmotiv. Etsning, signerad och daterad 73.

87428. FOLKE GULLBY. Skärgårdsmotiv. Etsning, signerad och daterad 73.

27x13,5 cm.

Folke Gullby (1912–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

27x13,5 cm.

Folke Gullby (1912–1982)

Antal besök: 896