SERVERINGSVAGN / BARVAGN, 1900-TAL.

873860. SERVERINGSVAGN / BARVAGN, 1900-TAL.

Guldfärgad metall med tonade glasskivor
Höjd 82 cm, längd 75 cm, bredd 38 cm, måtten är inkl handtag.

Gott bruksskick, metall med några fläckar, glasskivor med mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 601