FERNANDEZ ARMAN. SKULPTUR, mässing.

873809. FERNANDEZ ARMAN. SKULPTUR, mässing.

2-delad fiol. Höjd 36 respektive 20 cm. Signerad samt numrerad 114/150 ex.

Tidigare inplastad. Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 652