PARTI KONST (3), Kjell Hobjer, Wilmar Rasberg, Olof Axelsson.
87347. PARTI KONST (3), Kjell Hobjer, Wilmar Rasberg, Olof Axelsson.
Motivens mått:
Kjell Hobjer: Ansikte. Akryl på pannå. 20 X 30 cm. Signerad och daterad 2006 a tergo.
Wilmar Rasberg: "Taxi Tunisien". Olja på duk. 43,5 X 33,5 cm. Signerad.
Olof Axelsson: Landskap. Olja på duk. 59 X 50. Signerad.
Motivens mått: