KANDELABER, Frankrike, 1800-tal.

873197. KANDELABER, Frankrike, 1800-tal.

Total höjd ca 56 cm.

Slitage. Borrhål efter elektrifiering. Två blommor lösa (defekta gängor.)

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 56 cm.

Antal besök: 688