ALEXANDER YOUNG. Olja på duk, Hönsen matas, signerad och daterad 1915.

87272. ALEXANDER YOUNG. Olja på duk, Hönsen matas, signerad och daterad 1915.

75 x 50 cm.
Originalram.

Smärre krakelyr/smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 50 cm.
Originalram.

Antal besök: 1 756