BYRÅ, 1900-talets första hälft.

87255. BYRÅ, 1900-talets första hälft.

Björk. Välvd front. Sex lådor. Längd 93, bredd 52, höjd 73 cm.

Bruksslitage, fläckar på skivan, ett handtag trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 805