SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.
87220. SATSBORD, 3 delar, 1900-tal.

Satsbord med målade kakelplattor, 1900-tal
Bredd, 53, djup, 36, höjd 55 cm.

Spricka, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka, slitage.

Antal besök: 973