PER EKSTRÖM (1844-1935). Öländskt landskapsmotiv. Olja på duk.

87219. PER EKSTRÖM (1844-1935). Öländskt landskapsmotiv. Olja på duk.

Signerad och daterad P. Ekström 1900. 66 x 104 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 048