VÄGGKLOCKA, 18/1900-tal.

VÄGGKLOCKA, 18/1900-tal.
872122. VÄGGKLOCKA, 18/1900-tal.

Höjd 103 cm.
Bredd 40.

Bruksslitage. Urtavla med krackelyr.. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 103 cm.
Bredd 40.

Antal besök: 623