GYMNASTIKBÄNK, furu, 1900-tal.

871635. GYMNASTIKBÄNK, furu, 1900-tal.

Sitthöjd ca 30 cm, längd ca 300 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 3 690