STOLAR, 4 st, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

87156. STOLAR, 4 st, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Mahogny betsat trä. Skuret krön med blomster. Ljus klädsel.

Lätt bruksslitage, fräsch klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 658