SIDEBOARD, teak, 1960-tal.

SIDEBOARD, teak, 1960-tal.
871501. SIDEBOARD, teak, 1960-tal.

Omärkt. Svarta ben.
Längd 156, bredd 45, höjd 105 cm.

Bruksslitage samt mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omärkt. Svarta ben.

Antal besök: 609