BYRÅ, 1920-tal.

BYRÅ, 1920-tal.
87143. BYRÅ, 1920-tal.

Vitlack, Rak form med lätt svängda ben. Tre lådor. Längd 84, bredd 44, höjd 80 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall och färgstänk.

Gör en kostnadsfri värdering!
87143. BYRÅ, 1920-tal.

Antal besök: 1 089