SOFIA LINDE. 3 st. litografier, signerade och numrerade.

871347. SOFIA LINDE. 3 st. litografier, signerade och numrerade.

Bladstorlek ca 48x36, 43x66 resp. 44,5x61 cm.

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Antal besök: 576