LEONARD GYLLENBORG. Gouache.

871157. LEONARD GYLLENBORG. Gouache.

"Manden med lammet". Signerad samt daterad 1959.
78x65 cm.

Mindre ytslitage.Glas finns saknar ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

78x65 cm.

Antal besök: 1 462