BRITT WISTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 2007.

871151. BRITT WISTRÖM. Olja på duk, signerad och daterad 2007.

höjd 100 cm, bredd 80 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 100 cm, bredd 80 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 648