ALBIN AMELIN. Färglitografi, signerad och numrerad 35/310.

87103. ALBIN AMELIN. Färglitografi, signerad och numrerad 35/310.

Eriksbergsvarvet, 50 x 61 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Eriksbergsvarvet, 50 x 61 cm.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 2 299