SPEGEL, med konsolbord, Jugend/Nyrenässans, 1900-talets första del.

87060. SPEGEL, med konsolbord, Jugend/Nyrenässans, 1900-talets första del.

167 x 75 cm, konsolbordet höjd ca 74 cm.

Slitage och skador, lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 065