LOUIS EMILE DARDOIZT. (1826-1901). Frankrike. Landskap med blommor och kor. Olja på duk. Signerad.

87055. LOUIS EMILE DARDOIZT. (1826-1901). Frankrike. Landskap med blommor och kor. Olja på duk. Signerad.

44 x 64 cm.

Dukskada. Stickskada i hö nedre hörn. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 64 cm.

Antal besök: 1 273