SIDEBORD, trä, 1900-tal.

SIDEBORD, trä, 1900-tal.
870466. SIDEBORD, trä, 1900-tal.

höjd 53 cm, bredd 99 cm, djup 29 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 319