STÄMPELUR, Cytotyp, Glashytte, 1900-talets första hälft.
870454. STÄMPELUR, Cytotyp, Glashytte, 1900-talets första hälft.
Höjd 26 cm. Längd 22 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26 cm. Längd 22 cm.
Brukslitage.
678