VAS, glas, med sjögräs, Kosta, 1900-talets mitt.

870367. VAS, glas, med sjögräs, Kosta, 1900-talets mitt.

höjd 18 cm
osignerad, formgiven av Vicke Lindstrand.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 18 cm

bruksslitage.

Antal besök: 259