NÅLHUS, 3 st, samearbete, signerade.

869945. NÅLHUS, 3 st, samearbete, signerade.

Renhorn och läder. Anders Sunna, Lars Levi Sunna, Nils Johan Labba, längd på nålhusdelen ca 10 - 15 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 941