SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
869832. SLAGBORD, 1800-tal.

genomgående låda
höjd 75 cm, bredd 100 cm, djup 69 cm.

sidor saknas, ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
869832. SLAGBORD, 1800-tal.

genomgående låda

Antal besök: 428