PER EKSTRÖM (1844-1935). Öländskt landskap i soldis. Olja på duk.

86975. PER EKSTRÖM (1844-1935). Öländskt landskap i soldis. Olja på duk.

Signerad Per Ekström. 80 x 110 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 2 433