KOMMOD, 18/1900-tal.

KOMMOD, 18/1900-tal.
869685. KOMMOD, 18/1900-tal.

Höjd 73 cm.
Längd 41.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
869685. KOMMOD, 18/1900-tal.

Höjd 73 cm.
Längd 41.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 310