SAMEKNIV, signerad AN, Anders Niska.

869166. SAMEKNIV, signerad AN, Anders Niska.

horn, trä och läder, längd med slida 24 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 240