BORDSSURTUT, 1900-tal.

BORDSSURTUT, 1900-tal.
868977. BORDSSURTUT, 1900-tal.

höjd 39 cm.

nagg, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 39 cm.

nagg, bruksslitage.

Antal besök: 556