SOFFA/SÄNG, gustaviansk, 1700-tal.

868939. SOFFA/SÄNG, gustaviansk, 1700-tal.

Rikligt med skurna detaljer.
Längd 192 cm
Rygghöjd 90.

Ålders samt bruksslitage. Botten samt nedre del av rygg senare.
Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rikligt med skurna detaljer.
Längd 192 cm
Rygghöjd 90.

Senare bemålning.

Antal besök: 909