LUFTGEVÄR, Predom Lucznik.

LUFTGEVÄR, Predom Lucznik.
868386. LUFTGEVÄR, Predom Lucznik.

4.5mm
Tillverkat i Polen.

Ålder och bruksslitage, skador, ytrost
Sitter glappt i kolven, bakre riktmedel böjt
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

4.5mm
Tillverkat i Polen.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 5 535