868386. LUFTGEVÄR, Predom Lucznik.
4.5mm
Tillverkat i Polen.
Ålder och bruksslitage, skador, ytrost
Sitter glappt i kolven, bakre riktmedel böjt
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.